Opublikowano:

Podziękowania dla gości na chrzest – serce

Podziękowania dla gości z okazji chrztu to coraz to częściej pojawiający się gest rodziców potomka dla członków rodziny oraz znajomych, którzy przybyli na uroczystość. Prezentowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to bardzo czarująca pamiątka, która na pewno sprawi gościom dużą radość i będzie przypominać o sympatycznie spędzonym dniu.

Jeżeli szukają Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – przedstawiane magnesy z osobistą dedykacją na pewno Państwa zainteresują. Magnesy sprzedajemy w zestawach wraz z dekoracyjnymi kopertami w trzech kolorach – szarym, różowym bądź też niebieskim.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Opublikowano:

Wesele i różne drobiazgi

Przygotowanie wesela to wspaniała sprawa, ale niełatwa, czasami nawet męcząca. Trzeba przygotować wszystko perfekcyjnie, od A do Z. Nie każdy potrafi zająć się takim działaniem, ale od czego są specjalistyczne firmy. Przygotują wesele szybko, łatwo, chętnie, na czas.

wesele
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Zapamiętają wszystko, a nawet przedstawią własne pomysły takie, jak pudełeczka dla gości weselnych, podarunki dla gości weselnych, podziękowania weselne. Pomysł na prezent dla gości weselnych można mieć i stosować go nieustannie. Dobra jakość w świetnej cenie zawsze się sprawdza. Goście weselni chcą tego, co dobre, a para młoda dba o nich i znakomicie zajmuje się wszystkimi. Goście są ważni, ponieważ są świadkami wyjątkowych chwil. Niejedna osoba marzy o spędzaniu czasu wyjątkowo, miło, przyjemnie. Czytaj dalej Wesele i różne drobiazgi