Opublikowano:

Organizacja chrztu – ciekawe podziękowania dla gości

Mamy przyjemność przedstawić fenomenalne podziękowania dla gości chrzcielnych. To oferta dekoracyjna i praktyczna zarazem, bo sprawdzi się nie tylko jako pamiątka, lecz też magnes. Postawiliśmy na klasyczne połączenie motywu gołębia lub serca z drewnianym materiałem.

Wyjątkowe podziękowania dla gości

Każde zaproszenie jest rzetelnie wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanego kawałka drewna, to naturalnie dzięki czemu można mieć pełne przekonanie, że goście będą w zasadzie zachwyceni i z radością umieszczą otrzymany upominek na swojej lodówce. Gwarantujemy solidny stosunek do jakości! Czytaj dalej Organizacja chrztu – ciekawe podziękowania dla gości

Opublikowano:

Wysokiej jakości podziękowania dla gości z okazji roczku

Prowadzona przez nas propozycja pozostała wzbogacona o podziękowania dla gości uczestniczących w pierwszych urodzinach dziecka. Przygotowywane przez na propozycje to wyśmienity wybór, bowiem będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. Nasze drewniane dekoracje bezbłędnie się w to wpisują. Zyskają unikatowego charakteru to właśnie dzięki personalizacji.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Cierpliwie naniesiemy na dekoracje wysłane nam imię dziecka i datę urodzin. Poza tym, zachęcamy do wybrania jednego z wielu wzorów. Czytaj dalej Wysokiej jakości podziękowania dla gości z okazji roczku

Opublikowano:

Personalizowane i tanie podziękowania dla gości – wesele

Uprzejmie zapraszamy wszystkich narzeczonych do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pomysłem na podziękowanie dla gości – jest w istocie osobliwe! W przeciwieństwie do sztampowych ciasteczek jest trwałą pamiątką o pięknej symbolice. Inspirujemy do wyselekcjonowania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Wzory podziękowań dla gości

W każdej wersji będzie opisywać się obłędnie z personalizacją i grafią! Wasi Goście docenią również fakt, że z tyłu pamiątki znajduje się magnes. W ten sposób zyskają nie jedynie pamiątkę, lecz i fajny gadżet. Czytaj dalej Personalizowane i tanie podziękowania dla gości – wesele

Opublikowano:

Atrakcyjnie wyglądające podziękowania dla gości – komunia

Szczególny dzień, jakim jest Pierwsza Komunia Święta syna bądź też córki, wymaga równie szczególnej oprawy. Nasze podziękowania to sposób na stylowe podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Postawiliśmy na motyw gołębicy lub ewentualnie serduszka oraz możliwość personalizacji, co pasuje do charakteru uroczystości i akcentuje jej zjawiskowość.

Eleganckie podziękowania na komunię

Każda jedna drewniana dekoracja jest na dodatek wyposażona w magnes, to naturalnie dzięki czemu będzie nie jedynie dekoracją samą w sobie, ale także przydatnym w każdym mieszkaniu gadżetem. Czytaj dalej Atrakcyjnie wyglądające podziękowania dla gości – komunia

Opublikowano:

Podziękowania dla gości na chrzest – serce

Podziękowania dla gości z okazji chrztu to coraz to częściej pojawiający się gest rodziców potomka dla członków rodziny oraz znajomych, którzy przybyli na uroczystość. Prezentowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to bardzo czarująca pamiątka, która na pewno sprawi gościom dużą radość i będzie przypominać o sympatycznie spędzonym dniu.

Jeżeli szukają Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – przedstawiane magnesy z osobistą dedykacją na pewno Państwa zainteresują. Magnesy sprzedajemy w zestawach wraz z dekoracyjnymi kopertami w trzech kolorach – szarym, różowym bądź też niebieskim.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Opublikowano:

Roczek – magnesy jako podziękowanie dla gości

Celebracja pierwszych urodzin malucha to impreza, która powinna być okraszona wszystkim, co bardzo dobre. W Polsce coraz popularniejszy staje się trend dziękowania przybyłym na uroczystość gościom – prócz miłych słów, wypada przekazać rodzinie malutki upominek, który będzie przypominał im o udanej imprezie – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to przydatny upominek, który wywoła uśmiech na twarzach gości i będzie tworzyć znakomitą pamiątkę z pierwszej imprezy urodzinowej naszego malucha.

Takie podziękowanie dla gości z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Oprócz magnesów, zadbaliśmy też o formę wręczania podarku – do każdego egzemplarza dodajemy dekoracyjną kopertę (koperty dostępne w trzech odcieniach do wyboru: szary, różowy bądź niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Opublikowano:

Personalizowane serce jako podziękowania

Przyjemne skojarzenia z Komunią Świętą powinny zostać z Państwem jak najdłużej – właśnie dlatego warto zatroszczyć się o ozdobne pamiątki z Komunii. W czasie uroczystości należałoby nie zapominać nie tylko o gwieździe tego dnia, ale także o przybywających gościach. Chcą Państwo podziękować rodzinie oraz bliskim za przybycie na uroczystość? Personalizowane, drewniane podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu to elegancki, wyjątkowy i miły sposób.

To naturalnie dzięki magnesom, które zawierają personalizowane podziękowanie dla gości, są w stanie Państwo wyrazić swoje uczucia, emocje i wdzięczność dla rodziny – podziękowania dla gości na komunię w formie magnesu w kształcie serca to rewelacyjny, wygodny i równocześnie prosty upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy przybyłych gości. Do każdego magnesu dodawana jest koperta dostępna w trzech kolorach do wyboru – szarym, różowym oraz niebieskim.

komunia

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Opublikowano:

Szeroka oferta podziękowań dla gości weselnych

Podczas ślubu świętuje się radość pary młodej. Zwyczajem jest również składanie podziękowań rodzicom. Oryginalnym, aczkolwiek niezmiernie sympatycznym zwyczajem stają się także podziękowania dla przybyłych gości – zarówno te słowne oraz te, które przewidują wręczanie drobnych upominków na koniec uroczystości. Podziękowania dla gości na ślub w personalizowanej formie pomoże Państwu podziękować gościom, przekazując im upominek – pamiątkę z tego unikalnego dnia. Personalizowane podziękowanie dla gości w formie drewnianych magnesów pełnią rolę zarówno pamiątki z wesela i również podarku, w jakim zamknięte będą najlepsze wspomnienia z uroczystości weselnych.

Oferowane podziękowania dla gości to trwałe gadżety wykonane z drewna, na które możemy nanieść dowolny tekst. Do każdego z nich dodajemy elegancką kopertę w jednym z trzech barw – różowym, szarym bądź też niebieskim, które stanowią stylowe dopełnienie.

wesele

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl