Opublikowano:

Eleganckie i stylowe podziękowania weselne i ślubne

Dzień wesela jest niezmiernie ważnym momentem w życiu, skutkiem tego należałoby go upamiętnić. Obdarowanie nowożeńców interesującym podarkiem wydaje się być doskonałym rozwiązaniem. Tworzone z precyzją drewniane serce gwarantuje zamieszczenie osobistych życzeń, a również odnosi się do powagi uroczystości.

Upominki weselne

Motyw kwiatów czy motyla dodają uroku, a niebanalna forma powoduje, że jest to de facto nowatorski upominek. Taka pamiątka z pewnością wywoła uśmiech, a może i wzruszenie na twarzy młodych współmałżonków, a na domiar tego przetrwa przez długie lata. Czytaj dalej Eleganckie i stylowe podziękowania weselne i ślubne

Opublikowano:

Niepowtarzalne podziękowania dla rodziców chrzestnych

Dzień chrztu to ważna chwila, która winna zostać zapamiętana na zawsze. Warto podziękować chrzestnym za włożony trud, a wolno to zrobić poprzez podarowanie niebanalnych podarków.

Rodzice chrzestni podziękowania

Statuetki z drzewa są w stanie wzruszyć swoją formą, a jednocześnie wywołać uśmiech i szczęście. Umieszczony motyw anioła ma prawo posiadać niebieskie bądź też różowe wypełnienie, a to nawiązuje to płci dzieciątka, a jednocześnie uwydatnia typ uroczystości. Słowa podziękowania uchwycone są w postaci solidnego grawera. Czytaj dalej Niepowtarzalne podziękowania dla rodziców chrzestnych

Opublikowano:

Winietki i podziękowania dla gości weselnych – sklep

Dzień ślubu to okazja do tańców oraz zabawy z bliską rodziną i znajomymi, na domiar tego jest to bardzo istotny moment w ludzkim życiu.

Winietki na ślub

Porządnie, wobec tego kiedy na stołach pojawią się ciekawe oraz gustowne winietki, które nie tylko tworzą ozdobę, ale jednocześnie mogą być trwałą pamiątką dla gości. Darząc nimi wszystkich wezwanych można sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzach bliskich. Drewniane serce z wygrawerowanym tekstem stanowi okazję do podziękowania za wspólną zabawę. Czytaj dalej Winietki i podziękowania dla gości weselnych – sklep

Opublikowano:

Personalizowane i gotowe winietki na stół – ślub i wesele

Ślub i wesele są niezwykle istotną uroczystością, właśnie dlatego należałoby sprawić, żeby ten dzień zapadł w pamięci nie tylko pary młodej, ale również zaproszonych gości. Perfekcyjnym rozwiązaniem problemu jest sprezentowanie winietek zawierających słowa wdzięczności za kapitalną zabawę.

Sklep z winietkami

Drewniane statuetki nie tylko prezentują się ładnie i elegancko na stole ślubnym, ale równocześnie stanowią pamiątkę dla gości. Kształt serca i indywidualny grawer zapewniają przekazanie podziękowań, a także zaznaczają osobliwość tej uroczystości. Czytaj dalej Personalizowane i gotowe winietki na stół – ślub i wesele

Opublikowano:

Organizacja chrztu – ciekawe podziękowania dla gości

Mamy przyjemność przedstawić fenomenalne podziękowania dla gości chrzcielnych. To oferta dekoracyjna i praktyczna zarazem, bo sprawdzi się nie tylko jako pamiątka, lecz też magnes. Postawiliśmy na klasyczne połączenie motywu gołębia lub serca z drewnianym materiałem.

Wyjątkowe podziękowania dla gości

Każde zaproszenie jest rzetelnie wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanego kawałka drewna, to naturalnie dzięki czemu można mieć pełne przekonanie, że goście będą w zasadzie zachwyceni i z radością umieszczą otrzymany upominek na swojej lodówce. Gwarantujemy solidny stosunek do jakości! Czytaj dalej Organizacja chrztu – ciekawe podziękowania dla gości

Opublikowano:

Wysokiej jakości podziękowania dla gości z okazji roczku

Prowadzona przez nas propozycja pozostała wzbogacona o podziękowania dla gości uczestniczących w pierwszych urodzinach dziecka. Przygotowywane przez na propozycje to wyśmienity wybór, bowiem będą bezpośrednio kojarzyć się z roczkiem maleństwa, wywołując te najpiękniejsze wspomnienia. Nasze drewniane dekoracje bezbłędnie się w to wpisują. Zyskają unikatowego charakteru to właśnie dzięki personalizacji.

Sklep z podziękowaniami dla gości

Cierpliwie naniesiemy na dekoracje wysłane nam imię dziecka i datę urodzin. Poza tym, zachęcamy do wybrania jednego z wielu wzorów. Czytaj dalej Wysokiej jakości podziękowania dla gości z okazji roczku

Opublikowano:

Personalizowane i tanie podziękowania dla gości – wesele

Uprzejmie zapraszamy wszystkich narzeczonych do zaznajomienia się z stworzonym przez nas pomysłem na podziękowanie dla gości – jest w istocie osobliwe! W przeciwieństwie do sztampowych ciasteczek jest trwałą pamiątką o pięknej symbolice. Inspirujemy do wyselekcjonowania jednego z dwóch kształtów drewnianej dekoracji.

Wzory podziękowań dla gości

W każdej wersji będzie opisywać się obłędnie z personalizacją i grafią! Wasi Goście docenią również fakt, że z tyłu pamiątki znajduje się magnes. W ten sposób zyskają nie jedynie pamiątkę, lecz i fajny gadżet. Czytaj dalej Personalizowane i tanie podziękowania dla gości – wesele

Opublikowano:

Atrakcyjnie wyglądające podziękowania dla gości – komunia

Szczególny dzień, jakim jest Pierwsza Komunia Święta syna bądź też córki, wymaga równie szczególnej oprawy. Nasze podziękowania to sposób na stylowe podziękowanie gościom za to, że byli z wami w tym dniu. Postawiliśmy na motyw gołębicy lub ewentualnie serduszka oraz możliwość personalizacji, co pasuje do charakteru uroczystości i akcentuje jej zjawiskowość.

Eleganckie podziękowania na komunię

Każda jedna drewniana dekoracja jest na dodatek wyposażona w magnes, to naturalnie dzięki czemu będzie nie jedynie dekoracją samą w sobie, ale także przydatnym w każdym mieszkaniu gadżetem. Czytaj dalej Atrakcyjnie wyglądające podziękowania dla gości – komunia

Opublikowano:

Podziękowania dla gości na chrzest – serce

Podziękowania dla gości z okazji chrztu to coraz to częściej pojawiający się gest rodziców potomka dla członków rodziny oraz znajomych, którzy przybyli na uroczystość. Prezentowane podziękowanie dla gości w formie magnesu w kształcie serca to bardzo czarująca pamiątka, która na pewno sprawi gościom dużą radość i będzie przypominać o sympatycznie spędzonym dniu.

Jeżeli szukają Państwo trwałych, personalizowanych pamiątek w formie podziękowania dla gości na chrzest – przedstawiane magnesy z osobistą dedykacją na pewno Państwa zainteresują. Magnesy sprzedajemy w zestawach wraz z dekoracyjnymi kopertami w trzech kolorach – szarym, różowym bądź też niebieskim.

chrzest

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl

Opublikowano:

Roczek – magnesy jako podziękowanie dla gości

Celebracja pierwszych urodzin malucha to impreza, która powinna być okraszona wszystkim, co bardzo dobre. W Polsce coraz popularniejszy staje się trend dziękowania przybyłym na uroczystość gościom – prócz miłych słów, wypada przekazać rodzinie malutki upominek, który będzie przypominał im o udanej imprezie – trwałe, drewniane podziękowania dla gości na roczek spełnią Wasze wymagania. Podziękowania dla gości w formie magnesu w kształcie serca to przydatny upominek, który wywoła uśmiech na twarzach gości i będzie tworzyć znakomitą pamiątkę z pierwszej imprezy urodzinowej naszego malucha.

Takie podziękowanie dla gości z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci. Oprócz magnesów, zadbaliśmy też o formę wręczania podarku – do każdego egzemplarza dodajemy dekoracyjną kopertę (koperty dostępne w trzech odcieniach do wyboru: szary, różowy bądź niebieski.

urodziny

Kliknij i zobacz wszystkie wzory

Cena już od 1 zł za magnesy lub 1,25 zł za zawieszki
Zamów na naszej stronie lub w serwisie Allegro.pl